O Firmie

Szanowni Państwo,

targiOd ponad 21 lat, na użytek firm transportowych, zajmujemy się opracowywaniem dokumentacji o zwrot podatku VAT i akcyzy z państw Unii Europejskiej.

Pamiętny 2004 rok i przystąpienie naszego kraju do grona państw UE dało nowy impuls do poszerzenia oferty o zagadnienia, z którymi zaczęli się zwracać nowi Klienci z innych działów gospodarki.

Rozwijająca się wymiana handlowa, coraz liczniejsze uczestnictwo polskich firm w imprezach wystawienniczych, targach międzynarodowych itp. to dobrze zainwestowane pieniądze, lecz także koszty, których część możesz odzyskać.

 

Najważniejszym celem firmy Zieliński & Co. Internationale VAT Service jest osiągnięcie zadowolenia Klientów, poprzez zaspokojenie ich potrzeb, spełnianie oczekiwań i wymagań odnoszących się do zwrotu podatku VAT z zagranicy, jak i akcyzy od zakupionego paliwa w niektórych państwach UE. Jest to możliwe poprzez połączenie bezpośredniego zetknięcia się Zbigniewa z transportem międzynarodowym i wiedzy ekonomicznej Doroty.

 

autostrada_alpyNaszym głównym celem jest dostarczanie kompleksowych usług w zakresie zwrotu podatku VATakcyzy z UE, tak aby stworzyć firmom transportowym możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności i w ten sposób przyczynić się do usprawnienia ich działania i osiągania sukcesów na rynku.

Staramy się, aby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie, kompleksowe oraz konkurencyjne jakościowo i cenowo w odniesieniu do innych firm.

Dążymy do tego, aby firma Zieliński & Co. Internationale VAT Service kojarzyła się z profesjonalizmem działalności i zaangażowaniem w problemy Klienta.

Dorota i Zbigniew Zielińscy